Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Zobacz oferty specjalnych kolczyków

Każdy z nas w różny sposób próbuje zaakcentować swoją indywidualność – przykładowo poprzez strój

Przeróżna biżuteria
Author: Glitter
Source: Glitter
W dzisiejszych czasach rządzi dbanie o wygląd i bycie w tym zakresie oryginalnym. Nie chodzi już wyłącznie o to, by dbać o swoje włosy, skórę, czy figurę, ale również o to, by umiejętnie podkreślać swoją indywidualność, swój charakter, czy ogólnie mówiąc swoje wnętrze. Można powiedzieć, że tego typu podejście jest w praktyce domeną osób całkowicie świadomych tego, kim są i jacy są, i takich, którzy mają świadomość, że właśnie podkreślanie swojej indywidualności może ich wyróżnić na tle mas.

Jak podkreślić swoją indywidualność przykładowo strojem? W obecnym świecie, kiedy sklepy oferują nam tak różnorodny wybór rzeczy nie powinniśmy mieć z tym problemu. Niemniej, żeby rzeczywiście nie było to dla nas kłopotliwe, najpierw musimy solidnie pomyśleć o sobie i wiedzieć, jacy tak naprawdę jesteśmy. Dopóki się za to nie weźmiemy będziemy zakładać rzeczy hurtowo produkowane i niczym nie będziemy się różnić od ludzi chodzących po mieście, którzy wyglądają podobnie.

Nierzadko, aby dojść do tego jacy jesteśmy naprawdę, sam ubiór również może w praktyce nam pomóc. Kiedy przykładowo zamiast kolczyki z cyrkoniami (zobacz bigle do kolczyków w tym sklepie internetowym) zakładać na uszy stosujemy kolczyki do nosa, można powiedzieć, że jesteśmy bardziej zdecydowani jeśli chodzi o prezentowanie swojej osoby. Nie każdy przecież jest gotów na tego typu aranż i większość osób stosuje to, co od zawsze jest standardem. Można zatem domyślać się, że jeżeli ciągnie nas do tego typu osobliwych rozwiązań jesteśmy odważnymi i otwartymi osobami, które nie obawiają się wyrażać siebie i własnych potrzeb. Jest to jak najbardziej mile widziane. Powinniśmy pamiętać, że każdy z nas zmienia się i to co dziś nosimy z wielkim zaangażowaniem, za kilka lat może zalegać na dnie szafy, ponieważ już nie będzie się nam podobać lub będziemy po prostu znudzeni.

Zapoznaj się z optymalną ofertą koralików z kamienia - Manzuko!

To jest standardowa kolej rzeczy, stąd też powinniśmy być otwarci na takie zmiany i nie bać się eksperymentów. Bądźmy zgodni z własnymi potrzebami i wybierajmy tylko takie rzeczy, jakie w całości nam odpowiadają i odzwierciedlają nasze wewnętrzne JA, aby pamiętać kim w istocie jesteśmy.