Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Wyroby z bursztynu i srebra

Istnieją pewne minerały, które mogą wydawać się niezwykle tajemnicze, a jednocześnie są rozchwytywane głównie przez panie w formie biżuterii, a nawet m.in. jako kamienie i monety mogące stanowić dużą i wręcz nader cenną kolekcję. Niektóre z nich są niezwykle drogie, jednak z całą pewnością uwielbiane przez dużą ilość osób oraz posiadające ciekawą historię. Co ważniejsze – należy napomnieć także, że mają one szerokie zastosowanie oraz można je spotkać właściwie wszędzie, dlatego też posiadają wielu zwolenników.

perspektywa - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
sklep - portret
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
sklep - malowidło
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jednymi z nich są bursztyn i srebro. Pierwszy to nic innego jak żywica z drzew iglastych, a nawet – rzadziej – liściastych. W chwili obecnej bursztyn posiada ponad sześćdziesiąt znanych ludzkości rodzajów, z kolei najstarsze z nich mogą sięgać dewońskich czasów. Najmłodsze jednak nie są obecnie zaliczane oficjalnie do bursztynów, lecz pochodzą one m.in. z Afryki, Nowej Zelandii oraz Australii. Warto wspomnieć, iż w chwili obecnej największe złoża bursztynu znajdują się w obwodzie kaliningradzkim oraz stanowią aż 90% całych zasobów światowych.

Ten link do wpisu (http://lokikoki.pl/product-pol-4197-pielegnica-n-501-premium-fale-loki-koki.html) zadziwi Cię niebywale optymistycznie. Znajdziesz tam dużo rzetelnych informacji. W takim razie nie czekaj i klikaj!

Bursztyn posiada ciekawą barwę, toteż stosowany jest w wyrobie m.in. biżuterii dla pań, bądź breloków. Srebro z kolei to inaczej chemiczny pierwiastek, który – najprościej mówiąc – stosuje się wyrobie jubilerskim. Równocześnie posiada też bakteriobójcze właściwości. W kwestii takiej jak właśnie biżuteria rękodzieło rękodzieło artystyczne sprawdzi się najlepiej i najszybciej trafi do gustów wielu pań.

Cechuje się ono w szczególności dużą oryginalnością oraz interesującymi kształtami. Biżuteria tego typu jest tworzona z najwyższą precyzją przez doświadczone osoby z pasją i zamiłowaniem do tworzenia jubilerskiego.