Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Wyraź siebie! Wybierz indywidualne koszulki z własnym nadrukiem.

Chyba nie ma takiej osoby, która nie chciałaby być oryginalna. Wydaje mi się, że ani jedna osoba nie chciałaby być uznawany za sobowtór innej osoby. Swoją indywidualność oraz swój styl można zaznaczać na wiele sposobów. Jedni robią to farbując na przykład włosy na pomarańczowy czy żółty kolor, inni znów ubierają się wyzywająco albo na przykład zakładają ubrania tylko w kolorze ciemnym bądź jaskrawym. Możliwości jest rzeczywiście niemało.

sklepy - płótno
Author: Kuba Bożanowski
Source: http://www.flickr.com
Nie chcemy być porównani a raczej chyba nikt nie lubi określeń, które zakładają, że jest do kogoś zbliżony albo że kogoś małpuje a także się do niej upodobnia. Swoją indywidualność manifestujemy na dużo rodzajów, jednym z nich może być przykładowo odzież.

Jeśli wczytujesz się w ten tekst to oznacza, że wątek Cię niezwykle zafascynował - wejdź na odnośnik, a odnajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Możemy ubierać się tylko na czarno, co będzie jasnym znakiem tego, iż chcemy być utożsamiani z określoną subkulturą.

sklepy - odwzorowanie
Author: Kuba Bożanowski
Source: http://www.flickr.com
malunek - sklepy
Author: Kuba Bożanowski
Source: http://www.flickr.com
Możemy słuchać muzyki, która również będzie nas wpisywała w określoną subkulturę. Odzież, muzyka, kolor włosów to czynniki,które w jakiś sposób o nas mówią, niemniej są to tylko elementy zewnętrzne. Aczkolwiek one najpełniej i również najczęściej wskazują światu i również innym ludziom nas oraz nasze poglądy. Toteż, żeby móc zakładać jakieś ubrania, jakie będą pokazywały nasz światopogląd, wskazane jest kupić dla siebie koszulki z własnym nadrukiem. Ten prywatny napis może posiadać różną myśl przewodnią, możemy umieścić na takiej koszulce właściwie każde zdanie oraz nic nie stoi na drodze, żeby była umieszczona tam jakakolwiek scenka bądź jakikolwiek obraz.

Instytucje, które robią nadruki na koszulkach znajdziemy w dowolnym mieście. Bez względu na to czy pomieszkujemy w Krakowie czy w małym Rawiczu to bez kłopotu będziemy mogli odnaleźć co najmniej kilka adresów, gdzie dana firma (przeciwpożarowa odzież ochronna) przygotuje dla nas koszulkę z nadrukiem, jaki my sami zaprojektowaliśmy, na jakiej będzie znajdowała się przykładowo napis bądź ilustracja, oddająca nasz światopogląd. Taka koszulka może być też świetna dla każdego kibica, jaki będzie chciał w niepowtarzalny sposób wyrazić szacunek do swojego klubu.

Oczywiście nasze nadruki nie ograniczają nas niemal w niczym, aczkolwiek pamiętajmy, ażeby nie umieszczać tam wyrazów wulgarnych czy obrazków, jakie mogą być rasistowskie lub dyskredytujące jakieś grupy społeczne (www).