Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

W jaki sposób wyekwipować swoją garderobę skromnie, ale modnie?

Niektórzy mężczyźni żyją dla sprawunków, podczas gdy inni raczej woleliby skonać, niż dać się zawlec do galerii handlowej. Gdy należysz do tej drugiej kategorii, uczynisz wszystko, ażeby trzymać się z dala od tychże miejsc. Jest też możliwość, iż jesteś tak bardzo zajęty, że po prostu nie masz czasu nadążać za trendami. Bądź też, zwyczajnie nie masz na to odpowiedniej kasy, albowiem ważniejsze rzecz jasna jest mieć co włożyć do garnka aniżeli napełniać szafę drogimi ubraniami.

Każdy lubi wyglądać atrakcyjnie. Fakt, że nie masz cierpliwości, czasu czy pieniędzy na systematyczne eskapady do butików nie musi znaczyć, iż będziesz wyglądał jak ktoś, kto całkowicie wypadł z obiegu, jeśli chodzi o aktualną modę.

Nie ociągaj się — sprawdź jakie interesujące informacje prezentuje nasza istotna strona. Jej temat zapewne szalenie Cię zaciekawi.

Metodą dla tych, którzy mają ograniczone środki na kreację własnego dobrego image od zaraz a także na stałe, jest nabywanie pojedynczych elementów garderoby, które potem możesz ze sobą łączyć i dobierać w ten sposób, ażeby wspaniale w nich wyglądać. Odzienia owe należy kupować w stonowanych kolorach a ich fason winien być w miarę ponadczasowy. Poniżej uniwersalne elementy garderoby, które zapewnią odpowiednie wyposażenie twej szafy na długie lata, a które są nieodzowne, aby być dobrze przyodzianym.

Koszula meska
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Koszule męskie do garnituru. Koszula biała powinna znaleźć się w każdej z szaf. Każdy w niej doskonale wygląda i jest klasyczną częścią kreacji, która pasuje nieomal do wszystkiego. W rzeczywistości, jeśli cię na to stać oraz skonstatujesz, że dany model doskonale na tobie leży, kup od razu trzy – w ów sposób będziesz mieć zawsze jakąkolwiek czystą koszulę pod ręką i co więcej zaoszczędzisz czas, nie musząc iść na sprawunki trzy razy. Idealne są koszule męskie do garnituru ze stu % bawełny, ze sztywnym kołnierzykiem, jakie możesz prać w pralce i które wyglądają współcześnie. Możemy do niej przyodziać dżinsy, co pasuje nieomal na każdą okazję. Jeśli na co dzień nosisz się sportowo wyekwipuj się również w 3 sportowe bluzy męskie, najlepiej w wielorakich odcieniach.

Garnitur. Najbardziej uniwersalnym ubraniem, jakie możesz mieć w swej szafie, jest gajer, najlepiej ciemnoniebieski. Jest tak samo dobry do wkładania w ciągu dnia, jak i do wieczornych zebrań oraz nie ma problemu z dobraniem do niego jasnych elementów garderoby i np. krawata. Doskonale skrojony gajer na wszystkie okazje najlepiej zamawiać na wymiar u krawca. Wykonany z odpowiednio wyczesanej wełny gajer będzie wyglądał dobrze w zasadzie na każdym mężczyźnie.