Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać obuwie do tańczenia? O czym warto wiedzieć?

Dla wielu ludzi taniec do ogromna pasja. Niektórzy związali z nią swoje życie oraz nauczają tańca w szkołach, inni tańczą amatorsko w wolnym czasie. Tak jedni jak również drudzy zdają sobie sprawę jak istotne jest odpowiednie obuwie gdy chcemy tańczyć. Daje ono dobry komfort, który pozwala w pełni cieszyć się tańczenia.

buty do salsy
Author: Knight Foundation
Source: http://www.flickr.com
Na początek należy pomyśleć jak często używamy takiego obuwia. Niestety, lecz wysokiej jakości obuwie taneczne (sprawdź ofertę) nie kosztuje mało. Z tego względu jeżeli jesteśmy amatorami i tańczymy 1 albo 2 razy w tygodniu, to można nabyć coś z nie najwyższej półki. Buty, jakie zamierzamy kupić muszą być niesamowicie wygodne, aby się o tym przekonać należy je przymierzyć osobiście. Sprawdzić czy w żądnym miejscu nie uciskają, ponieważ już od pierwszej przymiarki muszą dawać duży komfort stopie. Nie możemy zakupić obuwia myśląc, że się je "roztańczy". Muszą być bardzo dobrze wyprofilowane.

Tym bardziej dla kobiet ważna jest także kwestia wizualna, to oznacza, iż buty muszą się zwyczajnie podobać. Również jeśli mamy już zakupioną daną kreację na występ, to powinny one być dobrane do stroju. Zobaczmy czy czujemy się w takich butach stabilnie. Musimy czuć się w nich pewnie, tym bardziej jeśli mają wyższy obcas. Powinny także dobrze trzymać kostkę, dlatego najczęściej sprawdzają się dwa paski dookoła kostki miast jednego. Natomiast jeśli chodzi o buty do salsy (dowiedź się więcej) czy te do innego typu tańca, to wszystko zależy od naszej wprawy. Z pewnością osoby, które już pewnie utrzymują równowagę na wysokich obcasach, będą mogły sobie na takie buty pozwolić, z kolei osoby początkujące, jakie nigdy w butach z obcasami nie tańczyły, lepiej aby wybrały niższe.

Dobre buty muszą być pod kątem anatomicznym dopasowane do stopy. Chodzi zarówno o szerokość stopy jak i rozmiarówkę. Nie każdy but będzie idealnie pasował każdemu. Stopa może być bardziej szeroka lub bardzo wąska, co ma wpływ na dobranie konkretnego modelu. Lepiej gdy rozmiar jest mniejszy niż za duży.

Czy czujesz chęć na nowe podobnie interesujące wpisy? Jeżeli tak, to pragniemy Cię poinformować - kliknij, zobacz, sprawdź (https://progline.pl/kategoria-produktu/nozyczki-fryzjerskie/degazowki/) tu o wiele więcej.

W odkrytych butach palce mogą wychodzić nawet troszkę poza but. Warto wziąć do serca te rady, kiedy kupujemy buty do tańca.