Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Ubrania dla panów

Jeżeli chodzi o sprawy odzieży, bez wątpienia najczęściej mówi się o modzie damskiej. Moda dla mężczyzn to ciągle kwestia znajdująca się niejako na marginesie. Na dzień dzisiejszy jednak ta tendencja z wolna się zmienia. Coraz częściej słyszy się o znanych twórcach odzieży dla panów czy o pokazach mody dla mężczyzn. Nie od dziś zresztą kobiety patrzą na to, co ma na sobie dany mężczyzna. Dawno skończyły się już czasy, kiedy ubranie musiało być jedynie schludne i nieuszkodzone.


Dziś do głosu dochodzi także kwestia mody, której podlegają wszystkie elementy odzienia – koszule męskie, spodnie, a także dodatki. Oddzielną sprawą są na przykład fryzury dla mężczyzn, które także podlegają trendom. A jak powszechnie wiadomo zakupy ze stylistką poznań stale ewoluuje i mało kto jest w stanie faktycznie za nią nadążyć. Dlatego warto wpisywać w wyszukiwarkę np. "koszule męskie sklep internetowy - rekomendują nas -" i sprawdzać co jest aktualnie modne.

Koszula męska
Author: heimdall
Source: http://www.sxc.hu
Odzież męska w sklepach sieciowych
Lubiane sieciowe sklepy odzieżowe, jakie można spotkać we wszystkich galeriach handlowych, w przeważającej ilości przewidują również kolekcje męskie. Należy jednak przyznać, że w porównaniu z ilością ubrań dla pań, kolekcje męskie wyglądają nad wyraz ubogo. Najczęściej także w sklepach w rodzaju H&M czy Cubus kolekcja odzieży męskiej jest mało zróżnicowana cenowo. Stosunkowo podobnie sprawa przedstawia się w „sieciówkach” oferujących buty. Znaleźć pasującą parę obuwia dla mężczyzny w przystępnej cenie jest niekiedy niezwykle trudno. Oprócz tego w punktach tego rodzaju kobiety mogą kupić ubrania o charakterze bardziej wyjściowym. Mężczyźni natomiast w tym celu zwykle muszą udać się do sklepu z garniturami czy krawatami.

Bielizna dla mężczyzn

Można stwierdzić, że panowie generalnie przywiązują mniejszą wagę do walorów estetycznych bielizny niż kobiety. Bielizna dla panów nie posiada zresztą niepotrzebnych ozdób i najczęściej najlepiej jest, jeżeli wyprodukowana jest z gładkiej bawełny. Na dzień dzisiejszy większa część mężczyzn wybiera bokserki, podczas gdy jeszcze jakiś czas temu zdecydowanie prym wiodły slipy. Charakterystyczną częścią męskiej bielizny są kalesony. Jest to niewątpliwie bardzo potrzebny element, w szczególności podczas ostrych zim, kiedy chroni przed zimnem. Panowie zakładają je pod spodnie, tak samo jak kobiety rajstopy.