Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Preparaty do pielęgnacji butów

Powszechnie mówi się, że obuwie świadczy o człowieku, dlatego bardzo ważne dla wielu ludzi jest dbanie i pielęgnacja o swe buty, które ubiera się każdego dnia. Troska o buty to dla znacznej ilości ludzi jest sprawą nadrzędną, dlatego coraz częściej kupowane są wszelakiego rodzaju produkty oraz preparaty, które ułatwiają ich czyszczenie, a także doskonale nabłyszczają buty.

Bardzo często stosowanym produktem – od wielu lat – może być wosk do butów. Jego zakup jednak może okazać się niejednokrotnie trudną sprawą, toteż zakupić powinno się odpowiedniej jakości wosk, przeznaczony przede wszystkim do skórzanych butów, które wymagają dużej troski. Z reguły powinny być one właściwie czyszczone, natłuszczane i impregnowane, co może sprawić, że będą przez długi czas służyć w najlepszy sposób. Nie wolno bowiem zaniedbywać obuwia stworzonego ze skóry, ponieważ po krótkim okresie stanie się brzydkie oraz narażone na wilgoć. Wosk do butów dodatkowo ochrania skórę oraz sprawia, iż produkty te charakteryzują się wysokim połyskiem.

Czy ten artykuł Cię zafascynował? W takim przypadku zobacz odmienny polecany serwis obrzynarka do drewna od Inter-Bis, który też posiada absorbujące materiały.

Wosk powinno się nakładać cienkimi warstwami, jak również należy używać go systematycznie. Dodatkowo, istnieją również produkty oraz kremy tworzone na podstawie wosku. Zależnie od jakości wosku, oferowane są one w różnych cenach, a także ilościach. Zazwyczaj zawierają także małą szczoteczkę, ułatwiającą rozprowadzanie wosku po całej powierzchni butów.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Trzeba kliknąć w ten link i można zobaczyć ponadto (https://www.hurtplus.pl/tytonie-c-243_8.html) pozostałe nasze publikacje. Myślimy, że też przypadną Ci do gustu.

Wosk można zakupić w cenowym przedziale od kilku do kilkudziesięciu złotych.

pasta granatowa
Author: TownePost Network
Source: http://www.flickr.com
W sprawie butów zamszowych używana jest pasta granatowa, doskonale chroniąca przed zawilgoceniem oraz niemiłymi plamami. Pasta może sprawić, że buty trwale zmienią barwę, lecz należy mieć na uwadze, że nie powinno się stosować ich do skóry syntetycznej, gładkiej oraz lakierowanej. Przed użyciem pasty, trzeba dokładnie oczyścić obuwie z kurzu, a następnie rozprowadzić ją w odpowiedni sposób.

Pasta granatowa zazwyczaj jest stosowana do zamaskowania rys oraz defektów, które wraz z noszeniem powstawać mogą na butach. Pasty są oferowane w wersji maski oraz pudru, bądź spray’u, który należy rozprowadzić w odległości kilkunastu centymetrów od powierzchni obuwia. Pasta powinna być nakładana cienkimi warstwami.