Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Praca w biurze podróży, czyli nie tylko samo wykształcenie ma znaczenie

Osoby chcące pracować w biurze podróży powinny pamiętać, że w takim miejscu znaczenie ma nie tylko wiedza i umiejętności, ale też odpowiedni wygląd. Posiadacze biur podróży stawiają naprawdę wysokie wymagania zatrudnianym pracownikom, jeśli chodzi o kwalifikacje oraz o to, jak wyglądają. Co się liczy w pracy w tego typu miejscu?

Bez wątpienia do cenionych przez biuro podróży tarnów które oferuje pracowników zalicza się osoby, które ukończyły studia magisterskie na kierunku turystyka i rekreacja. Atrakcyjną grupą dla właścicieli biur podróży są też osoby, które mają tytuł magistra geografii. Wśród z chęcią zatrudnianych osób wymieniani są także ci, którzy studiowali historię. Niezbędna jest wiedza na temat państw, do których wycieczki oferuje dane biuro podróży (szczegóły w serwisie https://lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-paryza) Tarnów które oferuje. Wśród mieszkańców naszego kraju wielką popularnością cieszą się wycieczki do Egiptu, Turcji i Tunezji. Nie znaczy to jednak, że w ofercie biur podróży nie można znaleźć również wielu innych kierunków. Osoba pracująca w biurze podróży musi umieć opowiedzieć coś interesującego na temat każdego miejsca , które obecne jest w ofercie. Z całą pewnością liczą także umiejętności przekonywania. Bardzo często do biura podróży trafiają niezdecydowani klienci. W takim przypadku to właśnie osoba pracująca w biurze podróży musi pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Mnóstwo właścicieli biur podróży naciska na zatrudnianych pracowników, aby namawiali klientów na możliwie jak najdroższe destynacje.

Garnitur
Author: Jonas Weckschmied
Source: http://www.flickr.com
Osoba zatrudniona w biurze podróży musi wyglądać świetnie. Panie nie mają większych problemów z odpowiednim ubraniem się. Mają bowiem zdecydowanie większy wybór ubrań, które idealnie sprawdzają się w miejscu pracy. Jeśli chodzi o panów, to wielu posiadaczy biur podróży ceni sobie garnitury Tarnów które ma w ofercie. Garnitury Tarnów które między innymi proponuje w przypadku pracy w biurze podróży (szerzej tutaj: http://www.lot.com/pl/pl/miles-and-more) nie muszą składać się z trzech części. Zupełnie wystarczający jest garnitur dwuczęściowy.

W dużej liczbie biur podróży zatrudnieni mężczyźni mogą mieć na sobie spodnie jeansowe. Do nich muszą jednak ubrać koszulę i elegancką marynarkę. Nietolerowane są natomiast zwykłe podkoszulki, w których panowie zwyczajnie nie wyglądają elegancko.