Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

Nie wiesz jaką biżuterię kupić? Może przyszła pora, żeby zaprojektować ją samodzielnie?

Na rynku udostępnia się wiele produktów, tak więc formalnie nie powinniśmy mieć problemu, gdy chcemy na przykład kupić dla siebie jakąś atrakcyjną biżuterię. Jednakże, bardzo często, mimo sporego asortymentu nie możemy znaleźć niczego interesującego. Poszukujemy czegoś, co jak najbardziej nam się spodoba i raz możemy mieć szczęście natrafić na niebanalne kolczyki czy bransoletkę, innym razem nic nam się nie podoba lub z kolei – co pojawia się równie często – jest zbyt kosztowne. Czy możemy na to coś poradzić?

powiększenie - obuwie
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Rzecz jasna, jak mówi znane powiedzenie: dla chcącego, nic trudnego. Jeżeli faktycznie nam coś wpadnie w oko, wielu z nas woli nie dojeść, tylko przeznaczyć pieniądze na taką rzecz, jako że po prostu musimy ją mieć. Pamiętajmy natomiast, że są także inne rozwiązania, które być może z czasem pozwolą rozwiązać nasze problemy z tego typu zakupami. Możemy między innymi zdecydować się na własnoręczne przygotowanie biżuterii.
W momencie, kiedy postanowimy przygotować samodzielnie bransoletkę lub naszyjnik, powinniśmy uświadomić sobie, że efekt końcowy będzie zależny wyłącznie od nas, od naszej koncepcji i zdolności artystycznych. Zróbmy zatem wszystko, aby własnoręcznie przygotowana biżuteria nam się podobała. W rzeczywistości nie musi być to zawiłe zajęcie, szczególnie, jeśli użyjemy gotowych fabrykatów do tworzenia biżuterii. Jest ich w sprzedaży tak samo sporo, jak i gotowych produktów tego typu, dlatego nie będziemy mieć problemów z kupieniem konkretnych elementów do projektu, jaki sobie obierzemy. Możemy zatem sięgnąć po droższe koraliki pandora, jakie niesamowicie wyglądają lub wybrać zwykłe plastikowe czy drewniane, jeżeli właśnie one pasują do naszej koncepcji. To właśnie przygotowanie szczegółowego projektu i planu działania jest jak najbardziej w tym przypadku podstawą, jako że bez wyraźnej wizji, jak ma wyglądać dana ozdoba raczej nie zrobimy nic ciekawego.

Na początek nie spieszmy się ani z projektem, ani z kupieniem niezbędnych elementów. Przeanalizujmy szczegółowo jaki rodzaj biżuterii chcielibyśmy wykonać, jaki ma być kształt i kolor oraz jakie materiały chcielibyśmy zastosować. Gdy uda nam się wykonać jeden element, nim się obejrzymy będziemy robić ich więcej (www).