Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Kolczyki i innego rodzaju biżuteria do piercingu. Jakiego rodzaju biżuterię wybierać, by nasze przekłucie doskonale wyglądało i szybko goiło?

W ostatnich latach piercing stał się coraz bardziej popularny. Nie tylko młodzi ludzie chętnie przekłuwają uszy czy też wykonują kolczyki w innych częściach ciała. Prawidłowo wykonany piercing może być piękną ozdobą naszego ciała, szczególnie gdy towarzyszy mu dobrze dobrany kolczyk.

Na rynku dostępne jest bardzo dużo typów kolczyków do piercingu. Doskonale znają się na nich osoby, które samodzielnie zajmują się przekłuwaniem. W zależności od tego jakiego typu kolczyk (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne-495.html) mamy tudzież w jakim jest miejscu można wybrać odpowiedni typu biżuterii. Większość oferowanych produktów to kolczyki na uszy, te które nosi Zapoznaj się z ciekawą ofertą koralików do biżuterii na
moda - fotografia
Author: Flavio Lorenzo Sánchez
Source: http://www.flickr.com
Przez pierwsze kilka tygodni najlepiej jest nosić kolczyki, które umożliwiają poprawne wygojenie się ran tudzież zapobiegają przed zahaczaniem się biżuterii przykładowo o ubranie albo włosy. kolczyki kółka bądź krótkie labrety pozwolą na dobre utrzymanie higieny w okolicy przekłuwanego miejsca. Jeżeli nasze przekłucie się wygoi można zacząć poszukiwanie najlepszej biżuterii dla nas (zobacz te akcesoria do biżuterii). Osoby, które mają kolczyk w pępku znajdą fantazyjne kolczyki z cyrkoniami czy też łańcuszki na brzuch, które efektownie skomponują się z wykonanym piercingiem.

Pełne barw i ciekawych kształtów kolczyki można zakupić w wielu sklepach on-line. Wiele z nich oferuje też dodatkową usługę sterylizacji zakupionych kolczyków. Korzystając z niej, mamy pewność, iż zakupiony kolczyk będzie idealnie czysty tudzież po założeniu nie spowoduje żadnych zakażeń. Kiedy odpowiednio będziemy dbać o nasz kolczyk, może on stać się piękną ozdobą. W połączeniu z ciekawą biżuterią sprawi, że każdy będzie zachwycony naszym oryginalnym piercingiem.