Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

Kategorie nałożenia wzorów na odzież

Nie ma człowieka, który nie posiadałby w swojej szafie choćby jednej koszulki wyposażonej w oryginalny nadruk w formie napisu, bądź obrazka. Niegdyś produkty tego typu szybko znajdywały się w koszu, bowiem nadruk spierał się, pękał i stawał nieelegancki, jednak obecnie nowoczesne metody nadruku sitowego sprawiają, że ów koszulki bez większego trudu można prać w wysokich temperaturach, bądź prasować, a i tak pozostaną one na swym miejscu. Co ważniejsze – istnieje możliwość kupienia koszulki z prywatnym nadrukiem, toteż także i one będą odporne na wysokie temperatury.

stykówka - ubrania
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Druk - (druk na tkaninach oferuje firma Tritex) sitowy, inaczej mówiąc sitodruk jest jedną z nowoczesnych technik druku, która nakłada na tkaną siatkę, wykonaną z włókien syntetycznych, bądź też metalową właściwy szablon, a w późniejszym czasie dochodzi do tzw. przetaczania odbitki, czyli przekładania farby przez matrycę. Siatka ta zazwyczaj zawiera od 100 do 150 włókien na jeden centymetr. Wykonanie tego polega na kilku różnych procesach, jednak jedno jest pewne – druk sitowy odznacza się dużą odpornością na pranie, nazbyt wysokie (https://www.skalnik.pl/odziez-damska-skarpety.html) temperatury oraz częste prasowanie. W sprawie takiej jak właśnie sitodruk częstochowa jest w posiadaniu firm, które posiadają duże doświadczenie w tejże technice na co dzień, jednocześnie posiadając wysokie doświadczenie. Co więcej, istnieje również inna możliwość nałożenia na odzież, bądź inne produkty ciekawego wzoru – w centrum zainteresowania w chwili obecnej jest haft komputerowy częstochowa natomiast również i tę technikę zna od podszewki.

Haft ten nigdy nie blaknie i nie kruszy się, ponieważ jest nakładany za pomocą odpowiednich maszyn w charakterze przemysłowych automatów hafciarskich. Wszystko to nie byłoby jednak prawdopodobne bez odpowiednich programów internetowych.