Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Każdy z nas ma w życiu takie momenty, które pamięta przez całe życie. Są to te najważniejsze dla nas dni, do których przygotowujemy się dokładnie już dużo wcześniej, by wszystko było jak w bajce.

Te wydarzenia można to jasne wymieniać bez końca , bo w życiu każdego z nas jest ich wiele. Istnieją jednak dwa zasadnicze , które z pewnością pamięta każdy i rozpamiętuje je potem przez wiele lat , to jasne mowa o komunii świętej jak i o ślubie.

Zarówno pierwsza komunia święta jak i potem ślub to jedne z najbardziej ważnych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Właściwa oprawa ceremonii i z pewnością ta doniosła rola naszej osoby podczas ceremonii na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach. Dlatego muszą być one piękne . Nie znajdziemy zatem osoby, która w przypadku takiej ceremonii kalkuluje wydatki i zmniejsza koszty. To nie jest na to czas. To my przecież jesteśmy gwiazdami ceremonii i my musimy błyszczeć nie licząc się z kosztami. Na takich wydarzeniach nie można po prostu oszczędzać.

Komunia Święta - uroczystość
Author: Wojciech Doganowski
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy będziemy brać ślub cywilny czy kościelny, panna młoda zawsze musi posiadać odpowiedni bukiet, który będzie pasować do jej sukni. Dlatego właśnie stroiki ślubne ((źródło)) wykonywane okazują się być z różnych kwiatów, tak by można je było dopasować kolorystycznie i rozmiarem do calutkiej stylizacji. Trzeba tutaj powiedzieć, że takie stroiki ślubne posiadają przeróżne barwy, rozmiary, długości, więc trzeba się namyślić nad różnymi propozycjami.

Komunia - portret
Author: Charles Clegg
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o buty to bez względu na to czy dobieramy dla chłopca a może dla dziewczynki ważne jest to, by były wygodne. dobierając obuwie należy także pamiętać, by ukierunkować szczególną uwagę na tworzywo, z którego zostały wykonane, co wpłynie np. na ich szorowanie. Buty dla dziewczynki, która będzie ubrana w strojną suknię nie mogą być zdobione, lecz gładkie. W punktach handlowych dostępne są obuwie dla chłopców, które będzie można założyć również na inne okazje, dlatego warto w tym momencie kierować się praktycznością. Innym ważnym dodatkiem w przypadku stroju dla dziewczyn są wianki komunijne. Producenci proponują szeroką paletę wianków, dlatego, że jest to dodatek, który jest dopełnieniem całości stylizacji. Wianki komunijne współmiernie jak buty (więcej buty do tańca na rurze) powinny być dopasowane do sukni. Torebeczka to kolejny szczegół, dzięki któremu suknia komunijna wygląda zjawiskowo. Torebki są z różnych tworzyw o innych kształtach i wymiarach. Dla wygody warto dobrać rodzaj na pasku. rękawiczki komunijne powinny być elementem stroju, ponieważ zarówno u chłopca i dziewczynki wyglądają wytwornie. Ponieważ aura może być zmienna warto nabyć dla dziewczynki kardigan, a dla chłopca np. marynareczkę. Ubiór dla chłopca może być wzbogacony muszką lub krawatem. Bez różnicy na to czy chodzi o rękawiczki komunijne czy obuwie ważne jest to, aby wszystkie elementy były wyprodukowane z dużą dokładnością.

Im uważniej się tutaj wszystkiemu przypatrzymy, tym prościej będzie nam zdecydować, która propozycja okaże się dla nas najlepsza. Dlatego powinno się na takie rzeczy poświęcić troszeczkę czasu (czytaj dalej).