Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

Jakiego typu nabyć sprzęt do grę w golfa? Jakiego rodzaju elementy są najważniejsze? O czym powinniśmy wiedzieć?

Rzeczywiście minimum sprzętu do gry w golfa to piłeczka i kij, jednakże w rzeczywistości na polu golfowym lista różnorodnych akcesoriów, które zapewniają komfortową grę jest o wiele bardziej znacząca.

Będziemy chociażby wymagać kołeczków tee. Co to jest? Pierwsze uderzenie ma miejsce z początkowego punktu, czyli właśnie tee. Musimy więc je wykonać ze specjalnej podstawki, które podczas uderzenia zmniejszają tarcie na styku koła i piłki. Dzięki nim można uderzyć dalej, jednocześnie zużywają mniejszą ilość energii. Co w dalszej kolejności? Wysoka kultura (www.touchofart.eu) gry w golfa wymaga, żeby naprawiać różne szkody, które można zrobić na murawie w czasie gry. Najkorzystniejszy jest do tego mały widelczyk, który nazywa się pitch-fork. Właściciele pól bardzo troszczą się o murawę, tak więc coraz bardziej często tego typu “małe widelczyki” dawane są graczom jeszcze przed początkiem gry przez pracowników danego pola golfowego.

Golf
Author: Pewex
Source: http://pewex.pl
Te wszystkie elementy powinniśmy gdzieś trzymać, tak więc obowiązkowa jest najlepszej jakości torba golfowa. Podczas zakupu najlepiej zwrócić baczną uwagę na to, żeby była lekka, miała wiele kieszeni i przegródek, w środku natomiast powinna być wyściełana miękkim materiałem. Jednocześnie najlepsza torba musi posiadać parę przegródek na kije, ażeby ich nie uszkodzić, a również wiele pozostałych kieszonek na mniejsze elementy, typu piłeczki do golfa.

Co jeszcze będzie pomocne? Na pewno headcovery, co oznacza osłonki do kijów golfowych. Ochraniają kosztowne główki, które obijają się o siebie w torbie, szczególnie podczas transportu. Mogą być wykonane z tego rodzaju tworzyw, typu skóra, winyl czy poliester. Muszą ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, a jednocześnie przepuszczać powietrze, nie powinny przemakać. Ale to nie wszystko, bo specjaliści powinni kupić także szczoteczki do czyszczenia piłek i kijów golfowych, plastikowe kolce do butów, tacy gracze często także pożyczają wózki akumulatorowe, jakimi przemieszczają się od dołka do dołka. To powoduje, że gra będzie miła i przyjemna. Może nie każdy kupi to wszystko, lecz najlepiej rozpatrzyć choćby najbardziej elementarny sprzęt, to gwarancja, że gra będzie bardziej atrakcyjna.