Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

Jakie stroje królują w letniej porze, jakie materiały i wzory będą się wtedy najlepiej sprawdzać.

Nadejście lata to okres, gdy w miejsce grubych kurtek i kozaków pojawiają się lekkie i przewiewne ubrania. Na promienie słoneczne wystawia się również rozmaite części ciała, ramiona czy nogi zaczynają nabierać ładnej, brązowej barwy.

Jest również znacznie barwniej, niż w pozostałych częściach roku. Zimą niestety panują ciemne barwy, jest mnóstwo szarości, brązów i czerni, a czasami pojawi się coś bardziej wesołego i kolorowego. Tymczasem lato to mnóstwo wesołych kolorów i barw, zarówno jeśli będzie chodzić o buty, jak i inne części garderoby, typu bluzki damskie, sukienki czy spódnice. Trzeba się cieszyć z tego, że przynajmniej w tym okresie będzie na ulicach tak barwnie i uroczo. Wiele kobiet nawet udając się do pracy zakłada swobodniejsze ubiory, niekiedy wychodząc nieco poza ustalony w firmie dress code. Ale jak na zewnątrz będzie ponad trzydzieści stopni, a słońce niemiłosiernie przypieka, to takie ubiory są najczęściej akceptowane, chyba że za bardzo się jednak wyróżniają.

powiększenie - odzież
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
odzież - kadr
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Letnie ubiory to w pierwszej kolejności zwiewność i delikatność, bo w końcu właśnie takie najlepiej się sprawdzają przy wysokich temperaturach. Koszulki często są jedynie na cienkich ramiączkach, a sukienki będą więcej odkrywać niż zakrywać. Nieco inne będą także tkaniny, które się wykorzystuje do przygotowywania tego typu odzieży. Typowa letnia sukienka z koronką uszyta zostanie z bawełnianej tkaniny, przez co będzie odpowiednio przewiewna. Raczej na letnie stroje nie wybiera się grubszych tkanin, te zarezerwowane raczej będą na inne pory roku, zwłaszcza jesień i zimę. Bardzo popularny i chętnie ubierany jest także znany od wielu lat len.

Mimo że niejednej osobie może się kojarzyć z ciężkimi, grubymi strojami, to w czasie letnich upałów bardzo dobrze zdaje egzamin, a odzież uszyta z niego będzie wygodna i komfortowa. Jak będzie gorąco to powinno się raczej unikać ubrań wykonanych ze sztucznych tkanin. Często zbyt przewiewne one nie będą, więc zakładając je przy takiej temperaturze można się będzie dość mocno spocić.