Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Jakie stroje królują w letniej porze, jakie materiały i wzory będą się wtedy najlepiej sprawdzać.

Nadejście lata to okres, gdy w miejsce grubych kurtek i kozaków pojawiają się lekkie i przewiewne ubrania. Na promienie słoneczne wystawia się również rozmaite części ciała, ramiona czy nogi zaczynają nabierać ładnej, brązowej barwy.

Jest również znacznie barwniej, niż w pozostałych częściach roku. Zimą niestety panują ciemne barwy, jest mnóstwo szarości, brązów i czerni, a czasami pojawi się coś bardziej wesołego i kolorowego. Tymczasem lato to mnóstwo wesołych kolorów i barw, zarówno jeśli będzie chodzić o buty, jak i inne części garderoby, typu bluzki damskie, sukienki czy spódnice. Trzeba się cieszyć z tego, że przynajmniej w tym okresie będzie na ulicach tak barwnie i uroczo. Wiele kobiet nawet udając się do pracy zakłada swobodniejsze ubiory, niekiedy wychodząc nieco poza ustalony w firmie dress code. Ale jak na zewnątrz będzie ponad trzydzieści stopni, a słońce niemiłosiernie przypieka, to takie ubiory są najczęściej akceptowane, chyba że za bardzo się jednak wyróżniają.

powiększenie - odzież
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
odzież - kadr
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Letnie ubiory to w pierwszej kolejności zwiewność i delikatność, bo w końcu właśnie takie najlepiej się sprawdzają przy wysokich temperaturach. Koszulki często są jedynie na cienkich ramiączkach, a sukienki będą więcej odkrywać niż zakrywać. Nieco inne będą także tkaniny, które się wykorzystuje do przygotowywania tego typu odzieży. Typowa letnia sukienka z koronką uszyta zostanie z bawełnianej tkaniny, przez co będzie odpowiednio przewiewna. Raczej na letnie stroje nie wybiera się grubszych tkanin, te zarezerwowane raczej będą na inne pory roku, zwłaszcza jesień i zimę. Bardzo popularny i chętnie ubierany jest także znany od wielu lat len.

Mimo że niejednej osobie może się kojarzyć z ciężkimi, grubymi strojami, to w czasie letnich upałów bardzo dobrze zdaje egzamin, a odzież uszyta z niego będzie wygodna i komfortowa. Jak będzie gorąco to powinno się raczej unikać ubrań wykonanych ze sztucznych tkanin.

Kliknij ten link i zgłąb więcej wskazówek (www.13tattoo.pl/) odnoszących się do rozpatrywanej w tym wpisie sprawy. Te rady niewątpliwie także na długo zostaną w Twej pamięci.

Często zbyt przewiewne one nie będą, więc zakładając je przy takiej temperaturze można się będzie dość mocno spocić.