Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

Im lepiej się czujemy, w tym co się ubieramy, tym lepiej się prezentujemy i wywołujemy pozytywne odczucia.

Dlatego warto skorzystać z usług stylisty, który pomoże nam dobrać najlepsze stroje

Prawdą jest, że raz na jakiś czas zmienia się nam gust. Na tym polega między innymi rozwój i dojrzewanie, że pozostajemy elastyczni. To, co kiedyś nam się podobało, aktualnie zastępujemy czymś innymi, co wynika zwykle z naszej wewnętrznej potrzeby.

kobiety - selfie
Author: Jan Kraus
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o ubiór każdy z nas ma swój własny gust, aczkolwiek wiele osób nie sądzi, by był on świetny i poszukuje porad lub wskazówek jak rzeczywiście wybrać dla siebie ubrania, aby jak najlepiej na nas leżały i podkreślały naszą sylwetkę. Nierzadko kończy się natomiast tak, że kończymy swoje poszukiwania w internecie wchodząc na rozmaitego rodzaju blogi internetowe czy portale, które poruszają tego typu tematykę. Sprawdzamy czy chcąc kupić żakiety sklep internetowy proponuje rozleglejszy asortyment, jednak często mamy obawy przed tego rodzaju zakupami, nawet jeśli faktycznie trafimy na coś, co przypadnie nam do gustu. Dlatego być może dobrze jest oprzeć się na całkiem czymś innymi i skorzystać ze wskazówek specjalistów, którymi są styliści.
Jeśli podoba nam się chociażby elegancka odzież damska sklep internetowy może być dobrym miejscem na tego rodzaju zakupy, jednak zanim je zrobimy warto wiedzieć, czy w poszczególnych rzeczach rzeczywiście będziemy świetnie wyglądać. Do stylisty nie musimy chodzić regularnie, wystarczy natomiast kilka wizyt abyśmy mogli dowiedzieć się co dobrze na nas leży, jak możemy zaakcentować swoją sylwetkę, jakie kolory wybierać wybierać, czy tkaniny. Zazwyczaj na wszystko to czujemy intuicyjnie, nie uczymy się jak dopasowywać ubrania, tylko w rzeczywistości wybieramy to, co przypadło nam do gustu.

Nie zawsze jednakże podkreśla to naszą urodę lub w rzeczywistości dosyć szybko odstawiamy daną rzecz, jako że jednak faktycznie nam się nie podoba. Już samo to, że nie leży idealnie może nas zniechęcać do jej zakładania.
Stylista jest osobą, która obiektywnie ma na nas popatrzeć i kierując się konkretnymi zasadami stylizacji pomóc nam wybrać takie ubrania, w jakich będziemy czuć się zarówno dobrze, jak i dobrze wyglądać. Warto więc spotkać się z takim specjalistą.