Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

Elegancka i niebanalna przedstawicielka płci pięknej, inaczej o tym, że artystyczna biżuteria to strzał w dziesiątkę

Chyba nie ma pani, która nie lubiłaby biżuterii. Panie kochają błyskotki, które dodają im niebagatelnego uroku. Dzięki nim każda stylizacja może zachwycać. Jeszcze kilkanaście lat wstecz największą popularnością wyróżniała się misternie tworzona przez jubilerów biżuteria. Dzisiaj na piedestale staje biżuteria artystyczna srebrna ręcznie robiona. W cenie jest także bursztyn.

ubrania - landszaft
Author: Monika Dąbrowska
Source: Cocktail’me
biżuteria (klikaj) artystyczna srebrna ręcznie robiona to znakomity wybór dla pani uwielbiającej biżuterię, a także ceniącej sobie efektowne projekty i oryginalny design. Biżuteria ręcznie wykonywana może być także z dodatkiem bursztynu. Połyskujący bursztyn i srebro wyglądają w takim przypadku zazwyczaj doskonale. Biżuteria, do wykonania której użyto bursztyn i srebro to natomiast wyczucie dobrego gustu. Warto pamiętać, iż te dwa materiały komponują się ze sobą znakomicie. Biżuteria ręcznie robiona nie jest tania. Warto mimo wszystko pamiętać, iż jej przygotowanie to ogromny nakład pracy i precyzji.

Trudno więc dziwić się, że nieraz potrafi ona osiągać bardzo zawrotne ceny. Motywów, po które zasięgną osoby ręcznie tworzące biżuterię będzie całe mnóstwo. Obecnie furorę robią motywy roślinne. Oznacza to, że nabyć możesz wisiory, kolczyki i bransolety przypominające liście czy kwiaty. Chętnie nabywana będzie również biżuteria w stylu retro, jaka stylem przywodzi na myśl lata, które już minęły. W tym przypadku niezwykle często wykorzystywane są perły. Bardzo dużo kobiet błędnie osądza, iż przynoszą one pecha i smutek. Tymczasem prawdziwa symbolika pereł jest zupełnie inna. Jedyne łzy, jakie wywołują elementy biżuteryjne z perłami to łzy ze szczęścia. Nie warto wobec tego bać się zasięgnięcia po wykonaną z ich dodatkiem biżuterię. W biżuterii artystycznej nie brakuje również kamieni szlachetnych. Rubiny, szafiry oraz inne powodują, iż biżuteria (www.e-sentiell.com/ser-pol-49-Infinite-Beauty.html) może być jeszcze bardziej efektowna.

Odpowiednio dopasowana biżuteria sprawia, że uroda kobiety rozkwita. Czyni tak bursztyn i srebro, złoto, perły czy szafiry. Chcąc mieć biżuterię znakomitej jakości, niezwłocznie należy postawić na tę artystyczną i ręcznie robioną. To niewątpliwie najlepszy z możliwych wyborów.