Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Czym będą się różnić mężczyźni od kobiet jeśli chodzić będzie o zawartość szafki na buty

Spoglądając na szafę typowego mężczyzny i kobiety można od razu zauważyć znaczne różnice w ilości. O ile większość panów bez problemów się mieści w niedużej szafie, razem z płaszczami i kurtkami, to kobietom podobna liczba miejsca będzie zapewne starczała na letni komplet.

sport - panorama
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
obuwie - rzut
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Bardzo podobnie będzie się miało z butami, parę par męskich ma się nijak do czasami kilkudziesięciu, które mają kobiety.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to czytaj jeszcze o tej samej tematyce na kolejnej witrynie - odnajdziesz ją w linku poniżej.

Różnice przede wszystkim będą wynikać z podejścia do noszenia butów. Mężczyźni będą stawiać na praktyczność oraz wygodę, jeśli więc kupią dobre lacoste buty męskie, to bez żadnego problemu mogą w nich chodzić nawet parę lat, dopóki się nie zepsują. W męskiej modzie jeżeli chodzi o buty to niewiele się zmienia, oczywiście bez przerwy ukazują się nowe wzory i fasony, ale standard od dawna jest taki sam. Dlatego też zakup dobrych, markowych butów męskich to spokój na ładnych kilka sezonów. A jeśli nawet coś się stanie, to jeśli obuwie będzie naprawdę porządne, to po oddaniu ich do szewca wrócą jak nowe i dalej będą służyć.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku pań. Tu wygoda i praktyczność zejdą jednak na dalszy plan, chociaż oczywiście są dość ważne. A na miejscu pierwszym u wielu wielbicielek butów będzie się pojawiać moda. A że ta zmienia się co sezon, bo co sezon wypuszczane są kolejne kolekcje, niekiedy całkowicie inne niż przed rokiem, to i butów w szafie przybywa. Oczywiście przybywa każdą porą roku, bo całkowicie co innego ubiera się w lecie, a co innego na jesienne chłody. Sporo pań lubi posiadać co najmniej po jednej parze każdego popularnego rodzaju, więc latem między innymi to będą klapki, sandały a także espadryle tommy hilfiger. Z kolei na zimę z pewnością przydadzą się ciepłe kozaki, a na wypadek bardziej trudnych warunków pogodowych ocieplane śniegowce.

Oczywiście to nie będą to wszystkie popularne typy butów, jeszcze kilka typów na pewno by się znalazło, więc można teraz zrozumieć, z czego się biorą tak wielkie ich ilości w szafach.

Sprawdź, czy następny link jest tym, czego właśnie poszukujesz. Zapewne bardzo może pomóc Ci w Twoim projekcie, który teraz szykujesz. Zobacz, naprawdę nie pożałujesz!

Szkoda tylko, że panie w dużej ich części chodzą jedynie przez niedługi czas, po później stają się niemodne.