Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

Czym będą się różnić mężczyźni od kobiet jeśli chodzić będzie o zawartość szafki na buty

Spoglądając na szafę typowego mężczyzny i kobiety można od razu zauważyć znaczne różnice w ilości. O ile większość panów bez problemów się mieści w niedużej szafie, razem z płaszczami i kurtkami, to kobietom podobna liczba miejsca będzie zapewne starczała na letni komplet.

sport - panorama
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
obuwie - rzut
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Bardzo podobnie będzie się miało z butami, parę par męskich ma się nijak do czasami kilkudziesięciu, które mają kobiety. Różnice przede wszystkim będą wynikać z podejścia do noszenia butów. Mężczyźni będą stawiać na praktyczność oraz wygodę, jeśli więc kupią dobre lacoste buty męskie, to bez żadnego problemu mogą w nich chodzić nawet parę lat, dopóki się nie zepsują. W męskiej modzie jeżeli chodzi o buty to niewiele się zmienia, oczywiście bez przerwy ukazują się nowe wzory i fasony, ale standard od dawna jest taki sam. Dlatego też zakup dobrych, markowych butów męskich to spokój na ładnych kilka sezonów. A jeśli nawet coś się stanie, to jeśli obuwie będzie naprawdę porządne, to po oddaniu ich do szewca wrócą jak nowe i dalej będą służyć.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku pań. Tu wygoda i praktyczność zejdą jednak na dalszy plan, chociaż oczywiście są dość ważne. A na miejscu pierwszym u wielu wielbicielek butów będzie się pojawiać moda. A że ta zmienia się co sezon, bo co sezon wypuszczane są kolejne kolekcje, niekiedy całkowicie inne niż przed rokiem, to i butów w szafie przybywa. Oczywiście przybywa każdą porą roku, bo całkowicie co innego ubiera się w lecie, a co innego na jesienne chłody. Sporo pań lubi posiadać co najmniej po jednej parze każdego popularnego rodzaju, więc latem między innymi to będą klapki, sandały a także espadryle tommy hilfiger. Z kolei na zimę z pewnością przydadzą się ciepłe kozaki, a na wypadek (polecane szkolenie pdr) bardziej trudnych warunków pogodowych ocieplane śniegowce.

Oczywiście to nie będą to wszystkie popularne typy butów, jeszcze kilka typów na pewno by się znalazło, więc można teraz zrozumieć, z czego się biorą tak wielkie ich ilości w szafach. Szkoda tylko, że panie w dużej ich części chodzą jedynie przez niedługi czas, po później stają się niemodne.