Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).

Ciuchy dla osób z większym rozmiarem

Gdy na wadze zauważamy kilkanaście kilo pojawia się kłopot z wyborem ubrań. Jednak problem ten najczęściej znajduje się tylko u nas w głowie. Dziś nie jest tak, że nie robi się ciuchów dla ludzi mających rozmiar 40 i większy, to raczej jest tak, że jest nam ciężko poprosić o tak duży rozmiar. A rzeczywistość jest taka, że ciuchy na wieszakach są od naprawdę małych do naprawdę wielkich.


Kolekcja ubrań Fall for Sea-Green
Author: Mohito
Source: Mohito
Ostatnimi czasy moda dla puszystych zaczęła się niezmiernie prężnie rozwijać. Możemy, więc kupić w galeriach handlowych identyczne ciuchy dla tych noszących rozmiar 36 i ludzi, którzy muszą nosić rozmiar 42. Moda dla ludzi z nadwagą jest całkiem normalna. Chociaż trzeba stwierdzić, że projektanci muszą tworzyć wyjątkowe fasony dla ubrań o dużych rozmiarach, by w jakiś sposób wysmuklały one sylwetkę. To najlepszy pomysł, by wizualnie poprawić figurę grubszej osoby, by i ona sama dobrze czuła się w wybranym przez siebie stroju. Nie zapominajmy o tym, że połowa sukcesu to właściwy nastrój danej osoby - (strona warta odiwedzeniastrona warta odiwedzenia).

Na zimniejszy okres
W czasie całego roku zmienna jest nie jedynie pogoda, ale zmienia się też moda, którą można zauważyć na ulicy. Przemijające cieplejsze lub chłodniejsze dni sprawiają, że wyciągamy z szafy inne ciuchy. Na jesień zima 2014 domy mody pokazują nam naprawdę duży wybór. Nie chodzi jedynie o fason, ale też o barwę. Jesień i zima obecnego roku powinny być pełne barw. Właściwą bazą będą wszystkie odcienie brązu od beżu po ciemny brąz, ale dobrze do tego mieć jakiś fajny barwny dodatek. Moda dla pań i panów w każdym rozmiarze tej jesieni i zimy nas zaskoczy. Na szczęście moda dla puszystych osób, jest pełna ciekawych dodatków - .


Dobrze, więc nie ukrywać nadmiaru kilogramów pod za wielkimi ubraniami, bo w ten sposób tylko dorzucamy sobie jeszcze parę nadprogramowych kilogramów. Odpowiednio dopasowana odzież dla osoby puszystej doprowadzi do tego, że w miarę możliwości niedoskonałości zostaną zatuszowane. Dobrze korzystać z opcji, jakie oferuje nam dzisiejsza moda. Poza tym jesienią i zimą nie musimy tak jak latem odkrywać tak dużo ciała, a to świetna wiadomość dla osób, które muszą kupować ciuchy w rozmiarze XXL. Dobrze też pamiętać, że zakup za małych ubrań jedynie uwypukli nasze niedoskonałości - proste porady.
(sprawdź interesującą ofertę w witrynie)