Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monkeyboyclothing.com/includes/menu.inc).

Żartobliwe hasło na twojej koszulce? – zamów doskonały prezent dla najbliższych

„Najlepsza mama na świecie”, „Jestem boski”, „Jedzenie robi mnie w balona” – te i mnóstwo innych przykładów haseł znajdziemy obecnie na udostępnianych w sprzedaży koszulkach. Dzisiaj nadruki na koszulkach to hit nie tylko internetowych sklepów, ale wszędzie tam, gdzie możemy dostać upominki i innowacyjne gadżety.


koszulka
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Pozornie niczym się nie odróżniają od zwykłych egzemplarzy, niemniej tylko pozornie. (nadruki na tkaninach) na koszulkach – i to dodajmy śmiesznym napisem – to idealny wybór, jeżeli planujemy dać komuś niebanalny prezent. Chcesz wyrazić jak mocno kochasz swojego tatę albo co ci się nie podoba w swoim znajomym? – zamów i podaruj mu koszulkę z nadrukiem. Chcesz zwrócić czyjaś uwagę albo przekonać innych do tego, że masz świetne poczucie humoru? – koszulka z niebanalnym hasłem będzie do tego celu idealnym rozwiązaniem - warto zobaczyć.

Koszulki o których mowa są atrakcyjne, ponieważ zwracają uwagę. Już od dawna wiadomo, że oryginalny slogan czy zdjęcie (więcej w temacie) to najlepsza reklama. Jeżeli ubieramy koszulkę ze śmiesznym hasłem poniekąd reklamujemy siebie – to jacy jesteśmy, co lubimy, jakie mamy usposobienie. Rzecz jasna wybór napisu powinien być w pewien sposób przemyślany, chyba, że nie nie interesuje nas jaki rezultat wywołamy zakładając taką koszulkę.


koszulka
Author: Adidas
Source: Adidas
Obecnie działa wiele firm, które zrobią dla nas koszulkę z jakim chcemy napisem - na życzenie. Wyłącznym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż należy pamiętać, że firmy nie wydrukują też haseł, które są obraźliwe bądź wulgarne. Ale też mało kto chciałby nosić na sobie takie koszulki. Te zabawne to co innego. Takie koszulki chciałby posiadać każdy, kto lubi dobrą zabawę i to na każdym kroku!

Jeśli chcesz podkreślić znajomym, że „łowisz tylko wielkie sztuki” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – zdecyduj się na nadruk z tego rodzaju hasłem. Na pewno przykują ich uwagę, jak i uwagę tych osób, z którymi będziesz mieć przyjemność się zobaczyć. Duże też prawdopodobieństwo, że taką koszulką nakłonisz innych do takich ciekawych rozwiązań i oni także skuszą się na ”żartobliwe” koszulki. Jest to idealny sposób na prezent, ale także na podkreślenie swojej indywidualności i poczucia humoru.